browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Witamy na blogu Cateringu Podlaskiego

Posted by on 10 września 2013

20latmalutkie

Witam na blogu Cateringu Podlaskiego. Jesteśmy rodzinną firmą. Działamy w gastronomii od 20 lat więc mamy w tym zakresie sporo do powiedzenia. Chętnie podzielimy się wiedzą, którą podzielić się będziemy mogli.

Zdarza się, że dzwonią do nas osoby, które skorzystały z naszych usług, by zapytać o radę – odpowiadamy na ich pytania. Jedna z klientek pytała nas, co zrobić, żeby schab po upieczeniu nie był suchy, inna zaś zadzwoniła, żeby zapytać, ile wędzonej sielawy potrzeba na wesele dla 120 osób. Służymy pomocą, bo doświadczeń w zakresie przygotowania imprez mamy mnóstwo.

Gastronomia to temat rzeka. Ciągle szkolimy się, aby oferować coraz lepsze usługi.

Nazywam się Edyta Molińska chcę dzielić się naszą pasją i zarażać miłością do gotowania. Sądzę, że uda mi się udowodnić, że przygotowywanie posiłków może sprawić wiele radości.

Na tym blogu będę dzielić się doświadczeniami i zamieszczać przepisy. Nie tylko te tradycyjne, sprawdzone, przekazywane z pokolenia na pokolenie, lecz także nowe – ciekawe i zaskakujące. Znajdą się tu zarówno przepisy na smaczne dania na codzienny obiad, jak na takie na świąteczny stół.

Zapraszam do wspólnego gotowania!

Na warsztatach z przygotowywania tart

Comments are closed.